Blog

#

Top 10 Best Sleeping Bags 2021 - Get A Great Night Sleep Even Outdoors

  • 12 października 2021

Jeśli kiedykolwiek rozważaliście pomysł spędzenia nocy na świeżym powietrzu lub nawet wybrania się na biwak, to wiecie, jak ważne jest posiadanie świetnego śpiwora. Nie posiadanie dobrego śpiwora może skutkować wyszczerzaniem zębów, intensywnymi dreszczami ciała i bezlitosną, bezsenną nocą. Twój śpiwór jest najbardziej krytycznym elementem wyposażenia, który możesz zabrać, gdy idziesz z plecakiem lub na kemping. Jego krytyczny dla ciepła, komfortu, bezpieczeństwa i aby uzyskać dobry nocny odpoczynek.

Kiedy zaczynasz szukać śpiwora chcesz torbę, która oferuje ciepło, wygodę i funkcjonalność. W procesie prób znalezienia śpiwora natkniesz się na wiele różnych śpiworów. Oto 10 najlepszych śpiworów na rynku. Przeczytaj poniższe recenzje śpiworów, aby znaleźć swój ulubiony.

10.OuterEQ Sleeping Bag - Camping Sleeping Bags HikingSleeping Bag

Lekki i funkcjonalny jest najlepszym sposobem, aby opisać ten śpiwór. Ten śpiwór idealny dla zimnej pogody. Jest on skonstruowany tak, aby był ciepły, ponieważ jest wyłożony bawełnianą izolacją nawet w najzimniejszej temperaturze. Ten śpiwór jest kompaktowy, więc możesz mieć spokojny sen gdziekolwiek jesteś. Możesz użyć tego w domu lub nawet na kempingu. Ja jest zmywalny i 30 przez 75 cali który znaczy ja jest odpowiedni dla ludzi które są 5'11 cali wysocy lub mniej.

Ten śpiwór przychodzi z torbą do przechowywania w to sprawia, że łatwiej jest podróżować z. Jest to prosty śpiwór, który wykonuje swoją pracę szybko i skutecznie. Ponieważ pochodzi z własnego carry on torba jest łatwo otwarty i umieścić razem. (Również możesz potrzebować plecaków turystycznych, sprawdź 10 najlepszych plecaków turystycznych tutaj).

SKLEP TERAZ

9.SEMOO Sleeping Bag - Lekki, przenośny, łatwy do skompresowania, kopertowy śpiwór z workiem kompresyjnym

Prosty śpiwór, który spełnia swoje zadanie. Najlepszą cechą tego śpiwora jest fakt, że jest on wodoodporny. Jeżeli ty biwakujesz outdoors ten jest znakomitą cechą mieć gdy pogoda może zmieniać przy jakaś czasem. Ten śpiwór zapewni Ci ciepło i suchość niezależnie od tego, jak może zmienić się pogoda.

Otwiera się całkowicie, więc może być również używany jako koc. Zamek błyskawiczny został zaprojektowany tak, aby izolować ciepło wewnątrz śpiwora. Dzięki temu nie tracisz ciepła podczas użytkowania tego śpiwora. Można go szybko schować bez większego problemu. Jest również niewielkich rozmiarów, co ułatwia podróżowanie.

SHOP NOW

8.Śpiwór sportowy TETON

Innowacyjna konstrukcja tego śpiwora daje mu wygodny, ale przestronny obszar do spania. Jego wytrzymała powłoka z tafty jest lekka i łatwa do spakowania. Z tym śpiworem, jesteś w stanie spać wygodnie i ciepło bez potrzeby martwienia się o spędzanie godzin na ustawianiu śpiwora lub odkładaniu go. Jego wnętrze jest wyściełane poduszką wokół zamka błyskawicznego i ramion, aby wyeliminować wszelkie zimne obszary, które śpiwór może mieć.

Mimo, że jest to ciepły śpiwór to posiada on opcje wentylacji, dzięki czemu możesz zdecydować jak ciepły stanie się Twój śpiwór. Ten śpiwór jest wystarczająco duży, by dzielić go z partnerem i może być połączony z innymi śpiworami przez splecenie zamków razem. Posiada nawet wewnętrzną kieszeń na wszystkie rzeczy osobiste.

SHOP NOW

7.All Season XL Sleeping Bag

Idealny do przeżycia nocy z przyjaciółmi pod gwiazdami podczas jedzenia s'mores. Ten śpiwór jest zbudowany z wygodnego i trwałego materiału, który może wytrzymać wszystkie różne rodzaje pogody, które możesz napotkać podczas biwakowania na zewnątrz. Jest on również skonstruowany z wodoodpornego materiału na te niespodziewane deszczowe chwile, które możesz napotkać.

Śpiwór ten posiada również izolację termiczną, która pozwala na utrzymanie ciepła nawet przy 25 stopniowej pogodzie. Jeśli jesteś wysoki, ten śpiwór jest właśnie dla Ciebie. Pasuje do kogoś, kto ma do 6'6 cali wzrostu. Ten śpiwór można prać w pralce i może być używany jako gruby koc, ponieważ można go całkowicie rozłożyć na koc.

SHOP NOW

Śpiwórdziecięcy6.Olive

Jeśli masz dzieci, jest to idealny śpiwór dla dzieci w każdym wieku i rozmiarze. Został on przetestowany jako wolny od ołowiu i bpa, dzięki czemu Twoje dziecko jest bezpieczne, gdy jest w środku tego śpiwora. Może być używany w pomieszczeniach w domu zabawy camp out lub na zewnątrz. Dostarczany jest z poduszką podróżną, aby Twoje dziecko mogło czuć się komfortowo podczas zabawy na świeżym powietrzu.

SHOP NOW

5.Śpiwór Wenzel

Wyposażony w niealergizujące wypełnienie Insul-Therm jest w stanie utrzymać ciepło nawet przy 40-stopniowej pogodzie. Ten śpiwór jest idealny dla Twoich dzieci, ponieważ jest kompaktowy, trwały i wygodny. Ty chcesz mieć śpiwór który nie tylko utrzymuje ciebie ciepłego ale wytrzymuje wszystkie pogodowe warunki jeżeli ty wybierasz używać je outdoors. Śpiwór ten może być również używany w pomieszczeniach, jeśli się na to zdecydujesz, a po rozpakowaniu może służyć jako koc.

SHOP NOW

4.Ohuhu 2 in 1 Sleeping Bag - Podwójny śpiwór z 2 poduszkami i torbą do przenoszenia na kemping, plecak, turystyka

Ten śpiwór jest 2 w 1 śpiwór jak to pochodzi z 2 oddzielnych śpiworów, które mogą się spotkać razem, aby utworzyć jeden bardzo duży śpiwór. Zamek błyskawiczny po obu stronach pozwala na szybkie i łatwe połączenie obu śpiworów. Śpiwór został wykonany z wysokiej jakości materiału, który jest wodoodporny i posiada bawełniane wypełnienie, dzięki czemu śpiwór jest wygodny, miękki i niezawodny za każdym razem, gdy chcesz go użyć.

Do śpiwora dołączone są również dwie małe poduszki, które można przenosić razem ze śpiworem, aby móc z nim podróżować. Dwie osoby mogą spać wygodnie w tym śpiworze, ponieważ jest on bardzo przestronny.

SHOP NOW

3.Coleman Water Sleeping Bag

Podczas zimnej pogody chcesz mieć śpiwór, który utrzyma Cię w cieple. Ten śpiwór jest cool weather bag, co oznacza, że będzie utrzymywać ciepło od 30 do 50 stopni. Jesteś w stanie mieć wygodny nocny sen w ciepłym śpiworze, który posiada innowacyjną technologię, taką jak ThermoLock i FiberLock.

Thermolock redukuje blokadę ciepła przez zamek błyskawiczny. Dzięki temu jest Ci cieplej przez dłuższy czas. FiberLock zapobiega przesuwaniu się izolacji. To kolejny świetny sposób, aby utrzymać ciepło od wewnątrz na zewnątrz. Jest on ponadwymiarowy, więc możesz spać w wygodny sposób.

SHOP NOW

2.Coleman Warm Weather Sleeping Bag

Nawet w cieplejsze letnie noce możesz chcieć biwakować na zewnątrz z rodziną i przyjaciółmi, więc będziesz chciał śpiwór do spania. Śpiwory były przeznaczone do utrzymania ciepła i przytulności, podczas gdy ty dostajesz dobry sen, z tego powodu mają tendencję do stawania się bardzo ciepłe wewnątrz. To może spowodować, że śpiwór stanie się gorący i nie do zniesienia, aby go przespać.

Jednak ten śpiwór został zaprojektowany do użytku w ciepłe dni. Został stworzony, aby zapewnić Ci komfortowy sen w nocy przy 40-60 stopniowej pogodzie. Będziesz w stanie mieć przyzwoity sen w nocy, podczas gdy jest w śpiworze. Ten śpiwór posiada również zamek rolkowy, aby utrzymać śpiwór w miejscu, gdy go otwierasz i gdy go zamykasz.

SHOP NOW

1.Coleman Cool Weather Sleeping Bag

Podczas chłodnej pogody, możesz również chcieć rozbić obóz. To jest, kiedy ten śpiwór może się przydać. Został on zaprojektowany, aby utrzymać ciepło nawet podczas 30-stopniowej pogody. Ten śpiwór oferuje wewnętrzną izolację, więc możesz pozostać ciepły, nawet gdy pogoda staje się nieco zbyt zimna.

Dzięki konstrukcji FiberLock utrzyma ciepło wewnątrz śpiwora, jednocześnie utrzymując zimne powietrze na zewnątrz. Śpiwór ten posiada również Roll Lock, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój śpiwór pozostanie na swoim miejscu, gdy zdecydujesz się go otworzyć i zamknąć. Dzięki tej funkcji Twój śpiwór jest w stanie pozostać stabilny i trwały.

SHOP NOW

Znalezienie idealnego śpiwora, który nie tylko utrzyma Cię w cieple, ale jest wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać każde warunki pogodowe, na które możesz natknąć się podczas biwakowania. Daj nam znać poniżej, który śpiwór jesteś najbardziej podekscytowany wypróbowaniem.